Відгуки

Наші емоції отримали
3649 Ваших відгуків
3649 Ваших відгуків
Василь
21.06.2024
Дуже все сподобалося неймовірні емоції , драйв . Кого втомила буденність рекомендую ) не пожалієте)
Євгенія
21.06.2024
Дуже приємний, насичений, цікавий майстер-клас. Дуже сподобалося. Всім раджу
Олексій
18.06.2024
Це було наше найромантичніше побачення з дружиною! Теплий вітер, затишна каюта, краєвиди навколо — як у кіно.
Тетяна
18.06.2024
Це було неймовірно! Таких емоцій я давно не відчувала, обов'язково повернусь ще!
Михайло
17.06.2024
Вибрали прогулянку вдвох з дівчиною. Найбільше вразила тиша та відсутність міського шуму.
Вікторія
16.06.2024
Фотки після поїздки — просто бомба! Усі питають, де це так круто!
Андрій
16.06.2024
Нарешті відчув, що таке справжнє бездоріжжя! Ідеальна траса, нові квадроцикли, інструктор — респект!
Зоряна
16.06.2024
Рідко пишу відгуки, але тут не можу втриматись. Дуже душевно!
