SPA-побачення у Тернополі
![](/images/img_product_counter.png)
Шукаєте ідеальний подарунок для закоханих? Вeauty life у м. Тернопіль допоможе урізноманітнити власне подружнє життя чи здивувати, додати родзинки до ваших зустрічей. Ви отримаєте райську насолоду від процедур, відпочинете думками й тілом від щоденної рутини, міської суєти, а ще зосередитесь на спільних емоціях.
Цей подарунковий сертифікат від фабрики емоцій «ТвоЄ» дасть вам можливість насолодитись романтичною атмосферою , релакс-процедурами в студії здоров’я Beauty life у м. Тернопіль, а присутність коханої людини поруч подарує вам відчуття душевного спокою та спільної гармонії.
Фабрика емоцій «ТвоЄ» дбає про Твої враження і відпочинок:)
Сертифікат включає:
• сауна;
• аромарелакс тіла при свічках;
• масаж голови або живильний догляд обличчя на вибір для кожного
• гарячий напій.
Обов'язково завчасно потрібно записатись на враження.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)