Політ на планері у Рівному
![](/images/img_product_counter.png)
Політ на планері Рівне у подарунок - неймовірні емоції, а ще можливість доторкнутись до історії. Адже, планер - це перша спроба людини піднятись в небо на чомусь іншому, ніж повітряна куля. Ідеальний подарунок для тих, хто завжди любив небо, мріяв спробувати себе в якості пілота - це політ на планері у авіаційно-спортивному клубі м. Рівне. Планер — це безмоторний літальний апарат. Він підтримується у польоті за рахунок аеродинамічної підйомної сили.
Політ на планері у м. Рівне буде яскравим враженням, про яке хочеться розказувати у всіх деталях, поділитись емоціями. Обирайте оригінальні подарунки, вони залишаться назавжди у пам’яті неймовірним спогадом! Даруйте сертифікат на політ на планері у Рівному від фабрики емоцій “ТвоЄ”, коли потрібне особливе враження!
Здійснити мрію просто. Потрібно лише обрати правильний подарунок!
Щасливий власник сертифікату ТВОЄ приїжджає на аеродром, розташований поблизу м. Рівне у визначений час. Спочатку пройде медичний огляд, а також інструктаж з техніки безпеки, прослухає наземну підготовку.
Політ на планері має свою особливість - це безмоторна машина, а отже безшумна. Запуск планера здійснюється за допомогою літака, лебідки або буксирування автомобілем. Його підіймають на відповідну висоту і відчіпляють. Планер вирушає у “ширяючий” політ. Учасник враження здійснює ознайомчий політ на планері як пасажир. Тож, зможе сповна насолодитись неймовірними відчуттями “ширяючого” польоту, роздивитись краєвиди з висоти пташиного польоту, отримати незабутні емоції. Всі дії по зльоту, керуванню, посадці виконує досвідчений інструктор. Політ на планері відбуватиметься над аеродромом м. Рівне на висоті 300м.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)