Політ на літаку у Чернівцях
![](/images/img_product_counter.png)
Особливий подарунок - політ на літаку Cessna в Чернівцях! Тільки уявіть - подарувати комусь ціле небо! До сертифіката входить політ на літаку з можливістю спробувати себе у якості другого пілота. Для тих, хто марить небом, хоче побачити рідне місто з висоти, любить екстрим - чудовий варіант подарунка! Ми так часто губимось в буденних справах, клопотах про побут, роботою, звичними справами, що забуваємо й вгору глянути. А в небі - свобода, враження, драйв! Відволікайтесь від днів на автоматі, подаруйте враження на все життя!
Політ на літаку Cessna в м. Чернівці допоможе вам на довго затриматись у серцях дорогих людей.
Власник сертифіката “ТвоЄ” планує завчасно свій політ. Важливо забронювати зручну дату, час з урахуванням погодних умов. Політ здійснюється за сприятливої погоди у світлий час доби. У зазначений день учасник приїжджає на аеродром поблизу м. Івано-Франківськ. Тут на нього чекає літак. Він вже попередньо пройшов технічну перевірку, готовий до вильоту. Пілот-інструктор зустріне власника сертифіката на аеродромі. Він проведе інструктаж з техніки безпеки, розповість деталі польоту, познайомить із залізною пташкою Cessna, дасть відповіді на запитання. Після цього учасники події, а їх може бути до 3-х осіб, займають місця в кабіні, прищеплюють паски безпеки, одягають навушники, систему радіомовлення для спілкування з пілотом.
І ось він, хвилюючий момент - зліт! Літак набирає швидкість, залишає аеродром позаду і прямує в небо. На цьому етапі цікаво спостерігати як віддаляються, стають все меншими люди, будівлі, ландшафти. Відчуття свободи, простору, шалені емоції нового досвіду - ось, що подарує цей сертифікат. Ще однією перевагою є те, що можна взяти із собою в небесну пригоду друзів, кохану чи близьку людину, щоб розділити з ними класні емоції.
Літак пролетить по заданому маршруту, вся місцевість буде немов на долоні, а на учасника, котрий зайняв місце поруч з пілотом чекає особливий сюрприз. За бажанням, він може спробувати взяти керування штурвалом у свої руки. Ці неймовірні відчуття контролю над справжнім літаком, коли далекий горизонт перед очима, а внизу шалена висота - стануть незабутніми. Хвилюватись немає причини - досвідчений інструктор буде тримати ситуацію під контролем. Після прольоту по заданому маршруту, літак повертається, здійснює посадку на аеродромі вильоту.
Можливість побачити Прикарпаття з висоти - ця неймовірна подія зробить життя яскравішим, а учасника надихне на досягнення нових висот. Такий подарунок замінить тисячі приємних слів.
Особливості літака
Cessna - легкомоторний літак американського виробництва. Розрахований на 1 пілота та 3-х пасажирів, один з яких може зайняти місце другого пілота, а ще двоє - позаду них. Легкий в управлінні, достатньо швидкий, а його конструкція забезпечує панорамний огляд краєвидів. Тож, місцевість внизу буде чудово видно, а повітряна подорож стане чудовою нагодою дізнатись як виглядає місто з висоти.
Безпека
- Перед майстер-класом проводиться детальний інструктаж щодо техніки безпеки.
- Політ регулює досвідчений пілот, який повністю контролює ситуацію
- Усі працівники користуються засобами індивідуального захисту, дотримуються соціальної дистанції.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Близько 15 хв.
Візьміть із собою комфортний одяг, гарний настрій. Усе інше забезпечує інструктор!
Від 1 до 3 осіб
Та, має бути сприятлива, бездощова погода. Ці деталі ви будете узгоджувати із нашим менеджером.
Не рекомендуємо брати участь вагітним жінкам (від 6 місяця вагітності) та дітям віком до 3.5 років. Також не варто літати гіпертонікам, гіпотонікам. Врахуйте деталі польоту, якщо будуть присутні люди, вагою понад 100 кг.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)