Майстер-клас з гончарства у Хмельницькому
![](/images/img_product_counter.png)
Хочете здивувати практичним, креативним, творчим подарунком ? Майстер-клас з гончарства у місті Хмельницькому від фабрики емоцій «ТвоЄ» – саме те, що треба! Власник сертифіката почаклує над створенням свого глиняного виробу, втілить творчі мрії. А виготовлений власноруч посуд (чи елемент декору) залишиться йому на згадку, буде символом вашого дарунка!
Магія гончарного круга підвладна кожному! Завітайте до майстерні гончарського мистецтва Goncharivna в Хмельницькому з сертифікатом від «ТвоЄ», створіть свій особливий гончарський виріб з «родзинкою»!
Завітавши до майстерні гончарського мистецтва Goncharivna в Хмельницькому учасники познайомляться зі світом цього мистецтва: дізнаються про властивості роботи з глиною та гончарним кругом.
Опісля учасник створить з грудочки глини унікальний гончарський виріб. Випал всіх виробів проводиться наприкінці місяця, тож забрати виріб можна в перших числах наступного місяця.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)