Екстрим на баггі у Вінниці
![](/images/img_product_counter.png)
![](/images/star.png)
Екстрим на баггі у Вінниці, найкращий варіант для того щоб, активно та емоційно провести вихідні. Екстрим на баггі у Вінниці це можливість отримати неймовірні емоції, а також незабутні враження. Баггі доволі потужне та спортивне, а тому екстрим буде забезпечено на найвищому рівні.
Тому, поспішайте придбати подарунковий сертифікат від фабрики емоцій “ТвоЄ” на екстрим на баггі у Вінниці, щоб розділити найкращі моменти у вашому житті з близькою людиною. Крім того, ви можете додати у свою скарбничку керування новим транспортним засобом.
“ТвоЄ” допоможе отримати адреналін усім бажаючим.
Перш за все власнику сертифіката, потрібно записатися на вільну дату та час, крім того варто врахувати і погодні умови. Для того щоб отримати максимальне задоволення, не варто обирати дощовий день.
Усі емоції ви можете розділити з коханою людиною чи другом/подругою, адже баггі двомісне.
Перед початком екстремальної прогулянки вам буде проведено інструктаж, а також видано захисні шоломи. Варто додати, що для вашої безпеки вас буде супроводжувати інструктор.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)