Відгуки

Наші емоції отримали
3666 Ваших відгуків
3666 Ваших відгуків
Олена
19.12.2024
Це супер ідея для побачення чи для часопроведення із рідною людиною! Я запросила маму і ми чудово провели час, дякую вам!!!
Катя
19.12.2024
Дуже задоволена фотосесією! Дякую вам за такий чудовий варіант подарунку))
Руслан
19.12.2024
Подарував собі сам. Знаєте що? Це найкраще «я тебе люблю» самому собі.
Ангеліна
19.12.2024
Це було красиве та оригінальне побачення, мені все сподобалось, дякую вам))
Орися
19.12.2024
Це так чарівно! Процес дуже захоплюючий та навіть магічний! Дуже сподобалося!
Віталій
19.12.2024
Було дуже круто, отримав неймовірне задоволення, рекомендую всім спробувати!
Олеся
19.12.2024
Дуже сподобалося, обов'язково завітаємо ще!!
