Відгуки

Наші емоції отримали
3666 Ваших відгуків
3666 Ваших відгуків
Орися
18.02.2025
Створити свою картину афірмацію це як написати послання до Всесвіту, рекомендую !
Оксана
17.02.2025
Катались з чоловіком, кожен на окремому квадроциклі — змагались, хто крутіше. Було весело!
Лев
17.02.2025
Тренери – супер! Все чітко пояснили, ніякого страху не було.
Олексій
17.02.2025
Все пройшло чітко й організовано. Дуже приємні інструктори!
Олександр
17.02.2025
Подарував сертифікат колезі на день народження. Емоції зашкалюють!
Дана
17.02.2025
Підхід фотографа дуже крутий, все пройшло легко невимушено та щиро!
Дарина
16.02.2025
Я кричала, сміялась, ледь не плакала — це були емоції на максимумі!
