VR PARTY у Хмельницькому
![](/images/img_product_counter.png)
Вечірка віртуальної реальності — це захоплива подія, яка об'єднує учасників у світі нових технологічний, дарує можливість відкрити віртуальний світ та на собі відчути, що таке технологічний прогрес. Така форма розваги викликає хвилю захоплення та приносить новий незвичайний досвід у компанії друзів, колег чи сімʼї. Тож сертифікат «ТвоЄ» на VR PARTY неодмінно вам сподобається!
Таке враження не тільки відкриває вікно у майбутнє, а й допомагає відволіктися від буденних справ, набратися сил та зарядитися позитивною енергією. А ще — дарує незабутні спогади та масу задоволення.
Відкрийте світ іншої реальності з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та збирає компанію. Далі разом з сертифікатом поспішаєте на локацію та потрапляєте у майбутнє. На вас чекає захоплива атмосфера та нові можливості також у вартість входить плейстейшн.
Вечірка віртуальної реальності чудово підходить як для друзів і сім'ї, так і для корпоративних заходів. Незабутні враження та яскраві емоції гарантовані!
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Вечірку можна організувати у будь-який зручний для вас час.
Вечірка віртуальної реальності чудово підходить як для друзів і сім'ї, так і для корпоративних заходів.
Беріть сертифікат, гарний настрій, а також друзів та поспішайте на вечірку.
Сертифікат від фабрики емоцій “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)