Стрибок з парашутом у Івано-Франківську
![](/images/img_product_counter.png)
Static-Line - стрибок з парашутом типу “Крило”. Дозволяє управляти парашутом та вибирати напрямок руху, при правильних діях - отримати м’яке приземлення. За рахунок невеликих швидкостей, їх можна використовувати навіть новачкам в парашутному спорті. Сертифікат у подарунок ТВОЄ на стрибок з парашутом стане незабутнім та вражаючим спогадом.
Стрибок з парашутом - подарунок, від якого будуть у повному захваті!
По прибуттю на аеродром проводиться інструктаж. Сертифіковані інструктори розкажуть про правила поведінки в небі, особливості будови парашута, техніку управління ним, процес відділення від літака, правильне приземлення. Всі дії попередньо відпрацьовуються на землі на практиці. Після остаточного закріплення знань - виконують стрибок. Відкриття парашуту відбувається автоматично після відділення від літака. Через радіозв’язок інструктор при потребі буде давати підказки.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)