Роуп-джампінг
![](/images/img_product_counter.png)
Роуп-джампінг - екстремальний подарунок, який вражає. Роуп-джампінг - стрибок із високої точки з альпіністським кріпленням. Кілька секунд вільного падіння, за кілька метрів до землі мотузки стають найбільшою житті гойдалкою. Сертифікат на такий подарунок варто придбати, якщо хочете здивувати, вразити. Відчуття вільного падіння, стрибок з висоти на роуп-джампінгу подарує шалений екстрим, величезну порцію адреналіну, залишиться яскравим враженням на все життя.
Роуп-джампінг - це екстремальний подарунок “з перчинкою” для тих, хто прагне неймовірних вражень та емоцій.
Купуючи сертифікат на цю послугу ви даруєте стрибок із найвищого мосту в Україні, а також мальовничий вид на Кам’янець-Подільську прірву.
Під час самого стрибка роуп-джампінг - альпіністський мотузок трішки розтягується, забезпечуючи амортизацію, а потім - маятникові погойдування з чудовим краєвидом. Ми гарантуємо надійність страховки, безпеку. До системи прикріплять два карабіни, дві динамічні мотузки, кожен з яких витримує 2000 кг. Врахуйте, що послуга доступна в місті Кам’янець-Подільський, тож разом з екстремальною забавою ви даруєте приємну та красиву мандрівку!
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)