Прогулянка на баггі для двох у Львові
![](/images/img_product_counter.png)
Якщо вам з коханою людиною або другом хочеться екстриму - прогулянка на баггі для двох саме те, що вам потрібно! Баггі – це модифікований транспортний засіб, така собі суміш джипа і квадроцикла з відкритим верхом. В одному баггі може їхати двоє людей. Драйвова поїздка на такому транспорті запам’ятається надовго! Активний туризм, з елементами екстриму!
Поїздка лісовими дорогами від СМТ Брюховичі (Львівська область) до озера в селі Зашків. Дуже мальовнича природа, цікава дорога, ви відчуєте, що таке екстримальне раллі по-українськи! Біля озера зробите зупинку, зробите фото на пам’ять, відпочинете.
У баггі розміщується дві людини – водій та пасажир. Групу обов’язково супроводжує інструктор. Ідеальний варіант для незабутнього вихідного або відпочинку від буденності!
Кожен учасник отримує повний набір захисної екіпіровки в відповідно до погодних умов – шоломи, підшоломники та захисні костюми.
Перед поїздкою на багі Львів проводиться детальний інструктаж про основи управління цією технікою, також правила руху по маршруту. Неймовірна пригода трапиться, якщо придбаєте сертифікат на поїздку на баггі у Львові!
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)