Екстрим на баггі у Луцьку
![](/images/img_product_counter.png)
![](/images/star.png)
Баггі Луцьк – це модифікований транспортний засіб, така собі суміш джипа і квадроцикла з відкритим верхом. Драйвова поїздка на такому транспорті запам’ятається надовго! Активний туризм, з елементами екстриму!
Поїздка лісовими дорогами поблизу с. Сирники. Дуже мальовнича природа, цікава дорога, ви відчуєте, що таке екстремальне раллі по-українськи! Біля озера зробите зупинку, зробите фото на пам’ять, відпочинете.
Неймовірна пригода трапиться, якщо придбаєте сертифікат на поїздку на баггі у Луцьку!
У кожному баггі розміщується дві людини – водій та пасажир. Групу обов’язково супроводжує інструктор. Ідеальний варіант розваги для компаній відважних друзів!
Кожен учасник отримує повний набір захисної екіпіровки в відповідно до погодних умов – шоломи, підшоломники та захисні костюми.
Перед поїздкою на баггі Луцьк проводиться інструктаж щодо водіння, опис маршруту та правила катання. Вас обов'язково супроводжуватиме інструктор. За кермом може бути особа тільки з навичками водіння.
Це чудовий варіант відпочинку з друзями, можливість поділитись емоціями і відчути екстрим!
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)