Політ на повітряній кулі у Івано-Франківську
![](/images/img_product_counter.png)
Політ на повітряній кулі Івано-Франківськ - неймовірна пригода, яка подарує вам враження, незабутні фото і зближення з рідними! Варто хоча б один раз подивитись на рідну землю з висоти пташиного польоту. Обирайте політ на повітряній кулі для пропозиції, ранкової кави з дорогою людиною, для відкриття нових граней своєї особистості! Мандрівка небом відкриває щось нове у кожному, хто наважується піднятись вгору.
Висота повітряної кулі - 25 метрів (майже 9-поверховий будинок)! Спеціалісти привезуть кулю в те місце, яке потрібне саме вам і ви побачите його з висоти.
- Обираєте локацію підйому на повітряній кулі у Івано-Франківській області
- Отримуєте коротенький інструктаж
- Підйом вгору та милування нереальними краєвидами
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)