Політ на параплані у Луцьку
![](/images/img_product_counter.png)
Хто з нас не мріяв навчитись літати з дитинства? Звичайно, сертифікат на політ на параплані Луцьк - це один із найкращих подарунків! Після такого враження підняття бойового духу гарантоване! Всього 10-15 хвилин на параплані і на землю повертається зовсім інша людина. Міні мандрівку парапланом у Луцьку можна зрівняти хіба що з дитячими польотами уві сні.
Параплан – один із найбільш надійних, безпечних літальних засобів. Конструкція складається з крила, яке нагадує парашут + підвісна система без мотора. Зазвичай, підйом в повітря відбувається завдяки розбігу з гірки. Апарат плавно підіймається в повітря, маневрує завдяки повітряним потокам. На параплані нереально впасти або травмуватись.
Сертифікат на враження від фабрики емоцій “Твоє” здивує кожного!
Політ на параплані у Луцьку відбувається в тандемі з інструктором, який повністю контролює всі процеси, забезпечує професійний та безпечний політ. Вам залишається лише насолоджуватись краєвидом, відчуттям вільного польоту! Як бонус, можете отримати можливість самостійно керувати парапланом під наглядом інструктора.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)