Початковий мотокурс у Львові
![](/images/img_product_counter.png)
Давно мрієте їздити на мотоциклі, проте не знаєте, з чого розпочати? Шукаєте цікавий та ефективний спосіб навчання? Початковий мотокурс у Львові - саме те, що вам потрібно! Захоплюючі заняття, що поєднують у собі теорію і практику гарантовано зроблять із вас професійного водія мотоцикла.
Інструктори є справжніми майстрами своєї справи, саме тому навчання під їхнім керівництвом є простим і водночас захоплюючим. Вони допоможуть вам обрати зручний для навчання байк, складуть індивідуальну програму. Початковий мотокурс передбачає 5 занять у супроводі інструктора, який ознайомить вас з теорією водіння та практичними навичками.
В програму навчання початкового мотокурсу у Львові входять:
- ознайомлення з будовою мотоцикла;
- інструктаж з техніки безпеки;
- початок руху та контроль зупинки;
- подолання поворотів, розвороти;
- вивчення стандартних елементів водіння: “вісімка”, “змійка”, “габаритний коридор”.
Безпека під час проходження мотокурсу гарантована! Під час кожного заняття учасника буде супроводжувати інструктор, який слідкуватиме за усім процесом навчання. Також йому видадуть захисне спорядження.
Початковий мотокурс у Львові гарантує практичні навички, які можна застосовувати протягом міської їзди. Під час навчання інструктори розкажуть вам детальніше про те, які є найпоширеніші помилки під час водіння мотоциклу, які бувають випадки на дорогах та як уникнути небезпечних ситуацій.
Сертифікат на початковий мотокурс у Львові є чудовим подарунком друзям, рідним чи співробітникам, які давно мріяли спробувати свої сили у керуванні байком. Для проходження курсу наявність водійських прав не обов’язкова. А екстрим, драйв і нові навички гарантовані!
Драйв, екстрим і нові вміння вже чекають на вас у мотошколі у Львові!
Після реєстрації сертифікату на початковий мотокурс у Львові, майбутній водій знайомиться зі своїм інструктором, який супроводжуватиме його протягом усіх занять. Разом з ним учень обирає мотоцикл, узгоджує розклад. Навчання проходить на території авто- і мотошколи “Rega”.
Заняття відбуваються на мотоциклах школи з об’ємом двигуна 125 або 150 см3: Honda CB 125, Honda xr125, Honda xr150 L та Yamaha YBR 125. За потреби мотоцикл можна доукомплектувати додатковими колесами для більшої безпеки.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
У вартість сертифікату входять:
Оренда мотоцикла;
Захисне спорядження;
Робота інструктора;
Оренда локації в мотошколі;
Заняття, кожне тривалістю 2 години.
Курс є актуальним у кожну пору року і відбувається у будь-яку погоду, завдяки можливості проводити заняття під накриттям.
Початковий мотокурс у Львові триває відповідно до кількості обраних занять.
Цей курс підходить лише тим, хто бажає отримати перший, правильний досвід та навички керування двоколісним транспортним засобом.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)