Нейроседативний масаж у Львові
![](/images/img_product_counter.png)
Нейроседативний масаж являє собою особливу масажну техніку, яка застосовується для роботи зі стресогенним реакціями. Головна мета масажної техніки полягає в досягненні глибокої релаксації. Техніка долає роз'єднаність між тілом і почуттями. Цей вид масажу спрямований на релаксацію м'язів та покращення психоемоційного стану. Після сеансу приходить відчуття умиротворення та радості. Тож, якщо ви хочете покращити свій емоційний стан, то сертифікат «ТвоЄ» — це саме, що вам треба!
Відчуйте глибокий спокій з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та поспішає за незабутніми враженнями. Далі ви потрапите у неймовірну атмосферу затишку та спокою. На вас чекає масаж всього тіла та голови. Завдяки інноваційній процедурі ви зможете зняти емоційну напругу, позбутися стресу, покращити емоційний та психологічний стан.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
На вас чекає масаж всього тіла та голови, тривалістю 60 хвилин.
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Записуйтеся на враження у будь-який зручний для вас час.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)