Створення крафтового шоколаду у Тернополі
![](/images/img_product_counter.png)
Шоколад люблять практично усі: і дорослі і малі! А з сертифікатом від фабрики емоцій “ТвоЄ” ви відчуєте себе справжнім шоколатьє. Майстер-клас подарує вам неймовірні емоції, незабутні враження та масу задоволення від процесу.
Під час майстер-класу ви отримаєте можливість не лише дізнатися про таємниці шоколадного мистецтва, але й створити власні шедеври. Використовуючи натуральні інгредієнти, ви також зможете експериментувати зі смаками та добавками, а в результаті — створити власне шоколадне диво.
Сертифікат “ТвоЄ” — це ваш шанс здивувати себе та близьких смачними та оригінальними шоколадними творіннями!
У зазначену дату та час учасник приходить у студію "ArtHome", де у святковій атмосфері, за чашкою ароматного какао, у справжній формі шоколатьє, під наглядом майстра ви пройдете всі етапи створення крафтового шоколаду. Ви зможете самі обрати форму та декор шоколаду.
Наприкінці враження ви заберете готову плитку неймовірного крафтового шоколаду.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Записуйтеся на майстер-клас у будь-який зручний для вас час.
Таке враження сподобається, як дорослим так і дітям від 5 років.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)