Майстер-клас з розпису одягу у Чернівцях
![](/images/img_product_counter.png)
Майстер-клас з розпису одягу — це чудова можливість перетворити звичайні речі у власні художні твори, надати їм унікального стилю та виразності. Тож з сертифікатом «ТвоЄ» ви зможете розробити власний дизайн та втілити всі свої ідеї в життя.
Під час враження створите щось унікальне, що відображатиме ваші інтереси, стиль та особистий смак. Цей майстер-клас сприяє розвитку творчості та вікриває творчий потенціал, а ще — дарує незабутні враження та масу задоволення.
Створіть шедевр, який відображатиме ваш внутрішній світ з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та приходить у зазначений час на локацію, щоб отримати неймовірні враження та яскраві емоції. Перед початком заняття вам видадуть усі необхідні матеріали. Майстер-клас підійде як для дорослих, так і для дітей, адже досвідчені майстри знайдуть підхід до кожного. Також є можливість провести парний майстер-клас, якщо ви створюєте один виріб на двох.
На початку враження майстер розкаже про основи роботи з текстильними фарбами, пензлями та іншими матеріалами. Ви навчитеся наносити малюнки, орнаменти або інші зображення на різні типи тканин, включаючи футболки, світшоти, джинси, сумки та навіть капелюхи.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Ви навчитеся наносити малюнки на різні типи тканин, включаючи футболки, світшоти, джинси, сумки та навіть капелюхи.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Майстер-клас підійде як для дорослих, так і для дітей віком від 3оьх років.
Записуйтеся на майстер-клас у будь-який зручний для вас час.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)