Малювання структурною пастою у Полтаві
![](/images/img_product_counter.png)
Майстер-клас з малювання мастихіном та структурною пастою — це чудова можливість вдосконалити свої мистецькі навички та створити щось дивовижне за допомогою мастихіну та структурної пасти. На майстер класі ви спробуєте працювати мастихіном та малювати з наснагою в техніці «імпасто» (прийом малювання товстим слоєм матеріалу) засніжену гору. А використання мастихіну знайомить вас з текстурою та товщиною пасти. виводить з зони комфорту від збереження фарби та відкриває для нові горизонти.
Створіть унікальні та ефектні композиції з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та прибуває на локацію, щоб отримати неймовірні враження та новий досвід. За вашим бажанням майстер-клас може проходити на виїзді. На локації на вас чекає: великий, але затишний простір з гарним освітленням, декілька фотозон, кімната для малечі, напій на вибір. Перед початком заняття вам видадуть всі необхідні матеріали, мастихіни структурну пасту, полотно та фарби акрилові.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Таке враження сподобається, як дорослим так і дітям від 10 років.
Записуйтеся на майстер-клас у будь-який зручний для вас час.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)