Майстер-клас з малювання кавою у Полтаві
![](/images/img_product_counter.png)
Майстер-клас з малювання кавою занурить вас у світ ароматного мистецтва та відкриє таємниці створення картин за допомогою кавових зерен та кавової крихти. Тож з сертифікатом «ТвоЄ» ви дізнаєтеся про різні техніки та прийоми створення кавових шедеврів. Також ви зможете насолодитися ароматом кави під час творчого процесу, а ще — отримаєте неймовірні враження, яскраві емоції та масу задоволення від процесу створення унікальної та ароматної картини, яка стане чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру.
Створіть ароматну картину з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та прибуває на локацію, щоб отримати неймовірні враження та новий досвід. За вашим бажанням майстер-клас може проходити на виїзді. На локації на вас чекає: великий, але затишний простір з гарним освітленням, декілька фотозон, кімната для малечі, напій на вибір. Перед початком заняття вам видадуть всі необхідні матеріали.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Записуйтеся на майстер-клас у будь-який зручний для вас час.
Таке враження сподобається, як дорослим так і дітям від 10 років.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)