Майстер-клас із виготовлення свічок у Полтаві
![](/images/img_product_counter.png)
Виготовлення свічки — це захопливий процес, який відразу привертає увагу, адже власноруч створена свічка принесе тепло та затишок вашим вечорам. А сертифікат «ТвоЄ» стане чудовим варіантом подарунка для когось особливого або ж чудово доповнить будь-який інтерʼєр. Таке заняття дарує неймовірний досвід, який допомагає освоїти магію і техніку створення власних свічок, а також приносить позитивні емоції та задоволення від процесу.
Створіть особливі свічки з сертифікатом від фабрики емоцій «ТвоЄ»!
Власник сертифіката бронює дату та прибуває на локацію, щоб отримати неймовірні враження та новий досвід. За вашим бажанням майстер-клас може проходити на виїзді. На локації на вас чекає: великий, але затишний простір з гарним освітленням, декілька фотозон, кімната для малечі, напій на вибір. Перед початком заняття вам видадуть всі необхідні матеріали (сюди входять всі матеріали для 3-х свічок, декор, упакування та пригощання різними напоями).
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Записуйтеся на майстер-клас у будь-який зручний для вас час.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Майстер-клас доступний усім кому вже є 5 років.
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)