Майстер-клас з акрилового живопису у Львові
![](/images/img_product_counter.png)
Малювання - заняття для релаксу з можливістю переключити увагу, включити уяву! Для цього не обов’язково вміти малювати. Важливий сам процес малювання - вивільнити креатив, втілити ідею на полотні, відпочити душею. Якщо прийти на майстер-клас з малювання разом з подругою, другом, коханою людиною - це приємні спільні враження, емоції ще й картина, яку повісите в улюбленому місці. Малювання акриловими фарбами має свою особливість - картина може вийти об’ємною або ж не сильно відрізнятись від малювання аквареллю, все залежить від техніки нанесення фарб.
Розфарбуй своє життя яскравими барвами на майстер-класі з малювання!
Учасники обирають зручний час для майстер-класу з малювання акрилом. У майстерні Yeti House видаються всі необхідні матеріали:
- полотно 25×35,
- акрилові фарби,
- фартушок.
Картину для малювання акрилом можна обрати самостійно, показати фото або скинути майстру для консультації чи можливо таку картину намалювати за один майстер-клас. Техніку малювання покаже майстер, розкаже всі нюанси роботи з матеріалом, протягом майстер-класу буде направляти, вказувати на що звернути увагу.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)