Майстер-клас їзди на мотоциклі у Хмельницькому
![](/images/img_product_counter.png)
Завжди мріяв спробувати себе в мото-напрямку? Тоді наша пропозиція тобі точно сподобається! Мотошкола “Level Up” в місті Хмельницький - саме тут ти навчишся їзди на мотоциклі. Уроки їзди на мотоциклі починаються з пробного вступного заняття, де буде вступна теорія, навчальна практика та знайомство з тренером.
Ти попадаєш на перший урок їзди на мотоциклі, де відбудеться знайомство з інструктором, будете освоювати базові навички управління мотоциклом.
Також, на пробному уроці ви освоїте всі органи управління мотоцикла, навчитеся правильно сідати і вставати з нього, стартувати, їхати по прямій, перемикати передачі, повертати, де тримати руки, куди нахилятись і як користуватися гальмами. По завершенню заняття відбудеться навчальна практика.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)