Майстер-клас з гончарства у Ужгороді
![](/images/img_product_counter.png)
Давно мрієте опанувати нове вміння, але не знаєте, з чого розпочати? Хочете створити щось своїми руками для дому чи зробити оригінальний подарунок для рідних? Майстер клас із гончарства у м. Ужгород - це надзвичайна можливість провести час за цікавим заняттям, що заспокоює та водночас дозволяє вашій уяві втілитися у життя у вигляді оригінальних виробів. Справжні професіонали у царині гончарства допоможуть вам створити витвір мистецтва, який буде милувати око усіх членів вашої родини.
Купуйте для себе або в подарунок рідним людям сертифікат на майстер-клас з гончарства “ТвоЄ” в м. Ужгород й додайте унікальності сімейному гніздечку.
Ваші руки можуть зробити магію, просто повірте в це!
Учаснику необхідно забронювати дату. Він може зробити виріб індивідуально у зручний час, або ж записатися на планове заняття за розкладом разом з групою.
Далі потрібно обрати техніку майбутньої роботи: гончарство чи ручна ліпка. Протягом майстер-класу з гончарства ви занурюєтеся в атмосферу творчості, експериментуєте з формами, фактурами, дизайном і кольорами.
Створений унікальний виріб залишається в майстерні на 14-18 днів, де пройде наступні етапи та високотемпературні випали, що зроблять його міцним. Після проходження всіх процедур ви отримаєте вкритий спеціальними глазурями виріб, готовий для подальшого використання у побуті.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)