Майстер-клас з флюїд-арту у Вінниці
![](/images/img_product_counter.png)
Для тих хто давно мріяв створити щось красиве власними руками, це саме те заняття, що потрібно. Адже тут у кожного різний результат, все вийде так як ви відчуваєте. Індивідуальний майстер-клас у техніці флюїд-арт у Вінниці підійде навіть початківцям, адже інструктор допоможе вам створити досконалу інтер’єрну картину у бажаних кольорах.
Щоб здивувати близьких унікальним подарунком, купуйте подарунковий сертифікат у інтернет-магазині подарунків “ТвоЄ” на індивідуальний майстер-клас у техніці флюїд-арт у Вінниці. Цей майстер-клас підійде навіть тим хто раніше скептично відносився до мистецтва, адже це дуже захоплюючий процес.
Створіть щось ідеальне для вас разом з “ТвоЄ”!
Передусім власнику сертифіката потрібно заздалегідь записатися на вільну дату та час заняття. На самому майстер-класі ви будете малювати рідким акрилом під керівництвом майстра. Кольори вашої майбутньої картини ви оберете самостійно, адже потім ви зможете потім забрати її, щоб використати для інтер’єру власної оселі.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Студія в якій проходять заняття відчинена щодня з 10 години, крім неділі.
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
У вартість сертифіката входять усі матеріали, що потрібні для створення картини.
Індивідуальний майстер-клас у техніці флюїд-арт доступний усім кому є 10 років.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)