Фотосесія для закоханих у Черкасах
![](/images/img_product_counter.png)
Фотосесія «Love story» – це неповторна історія двох закоханих. Зйомка у такому форматі – як особливе небанальне побачення, яке закарбується не лише у памʼяті, а й на красивих світлинах.
Подаруйте сертифікат на фотосесію для закоханих своїй половинці, щоб зберегти історію своїх ніжних почуттів. Такий подарунок допоможе вам зблизитися. Адже ви обиратимете образи, локацію і готуватиметеся до події разом. А після – світлини будуть нагадувати вам про цей етап стосунків.
Фотосесія «Love story» – найкращий подарунок для пари!
Забронюйте зручний час та дату для зйомки, оберіть місце проведення та узгодьте це з фотографом.
Хвилюватися не варто: професійний і уважний фотограф подбає про гарне світло та красиві і вигідні ракурси і обов’язково допоможе у позуванні. Тож будьте спокійні та насолоджуйтеся враженнями! І за 10 днів після зйомки ви отримаєте мінімум 100 класних світлин.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Сертифікат від “ТвоЄ” можна активувати протягом 6-ти місяців з моменту придбання.
Від вас потрібен лише сертифікат і хороший настрій.
Записуйтеся на фотосесію у будь-який зручний для вас час.
Приблизно за 10 днів після зйомки ви отримаєте мінімум 100 класних світлин.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)