Екстрим-сафарі на джипі у Рівному
![](/images/img_product_counter.png)
Любиш активний відпочинок, але велосипеди й фрізбі вже набридли? Хочеш пережити справжню пригоду, запалити себе та друзів духом авантюризму? Тоді подарунковий сертифікат “ТВОЄ” на екстрим-сафарі на джипі у м. Рівне саме для тебе! 2 години фантастичної мандрівки рівненськими лісами і “непрохідними хащами”, екскурсійсний огляд угіддя “Зимов’є”, зустріч із дикими тваринами принесуть безліч позитивних емоцій. Ти й твої друзі зможуть відчути справжній викид гормонів щастя й адреналіну у Рівному!
Відчуй справжній адреналін та шквал емоцій від екстримі на джипі з подарунковим сертифікатом “ТВОЄ”!
Спершу щасливі власники сертифікату у Рівному знайомляться з інструктором, який буде супроводжувати їх протягом усього екстриму, зручно розміщуються у джипі. У хронологічному порядку мандрівка виглядає наступним чином:
- I година - учасники їдуть по бездоріжжях серед рівненських лісів до угіддя “Зимов’є”;
- II - екскурсія угіддям;
- III - зворотний шлях до вихідного пункту.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)