Дитяча фотосесія у Дрогобичі
![](/images/img_product_counter.png)
Відколи малюк з’явився на світ, батькам хочеться закарбувати у пам’яті всі миті, які трапляються на його шляху, а з подарунковим сертифікатом «ТвоЄ» на дитячу фотосесію це стає реально! Найбільша професійна фотостудія у м. Дрогобич та крутий фотограф безсумнівно гарантуватимуть вашій дитині комфортні умови зйомки, вибухові емоції та неймовірні фото.
Не знаєш, що подарувати дитині на свято – подаруй фотосесію. Фотосесія – універсальний подарунок, а фабрика емоцій «ТвоЄ» зробить її ще й особливою!
Перед фотосесією потрібно підготуватись – продумати образи, зачіску тощо. Узгодити все з фотографом, адже у день зйомки він зробить все, щоб ваше маленьке чудо отримало задоволення від невимушеної атмосфери та цікавого процесу. Фотограф допоможе з позуванням, а ще – підбере найкращі ракурси. Протягом фотосесії можна змінювати кілька образів. Вже за кілька днів у вас будуть перші фото, які можна видрукувати та наповнити ними альбом вашої дитини.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)