Абонемент занять з верхової їзди у Львові
![](/images/img_product_counter.png)
![](/images/star.png)
Абонемент занять з верхової їзди у Львові - це можливість навчитися новому заняттю, а для когось це стане новим хобі. Після проходження занять можна відкрити у собі талант до верхової їзди і почати займатися цим професійно.
Подарунковий сертифікат від фабрики емоцій “ТвоЄ” на абонемент занять з верхової їзди, стане чудовим подарунком як для друга, родичів, коханих, так і колег чи боса.
Досвідчені інструктори допоможуть навчитися сідлати коня, тримати осанку, також ви дізнаєтеся команди які слухається тварини і навчитеся правильно ним керувати.
Такий подарунок від “ТвоЄ” заряджений на успіх.
Звісно, що спочатку слід домовитися про дату та час проведення заняття верхової їзди у Львові.
Перед практикою, інструктор розкаже в теорії як поводитися з конем та як його осідлати. Після цього вам дадуть екіпіровку в вигляді шлему, для бажаючих також є захисний жилет. Далі ви познайомитеся з конем, ну а потім разом з інструктором перейдете до практики. Варто додати, що усі інструктори професіонали не нижче 1-го розряду, старший тренер- кмс з кінного спорту, досвід тренувань-8 років.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
Сертифікат можна активувати протягом 6 місяців.
Абонемент занять з верхової їзди у Львові підійде усім хто хоче навчитися чогось нового та тим хто хоче поповнити скарбничку неймовірних вражень.
Візьміть із собою зручний одяг, ну і звісно не забудьте про хороший настрій.
Одне заняття з верхової їзди триває 45 хвилин.
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)