Майстер-клас з танців у Дрогобичі
![](/images/img_product_counter.png)
Як подарувати емоції, вираження почуттів, нові відчуття та враження від свого тіла? Придбати подарунковий сертифікат на майстер-клас із танців від фабрики емоцій “ТвоЄ”! Для індивідуального майстер-класу у м. Дрогобич, Східниці чи Трускавці ви обираєте саме той стиль, який найбільше захоплює та вражає. Подарунковий сертифікат на майстер-клас із танців підійде для дорослих, дітей, хлопців, дівчат, незалежно від віку!
Уроки танців у подарунок - це користь для тіла, настрою і душі. Такий досвід може стати першим кроком до нового хобі або навіть професії. А якщо захочеться продовження хореографічного бенкету, наступним подарунком може стати місячний абонемент.
"Ми не втрачаємо себе в танці. Ми в ньому себе знаходимо". На Вас чекає майстер-клас з улюбленого стилю танців.
Після отримання сертифікату на майстер-клас із танців, варто домовитися про комфортний час хореографічного заняття. Абсолютно кожне тренування з танців розпочинається із м’якої розминки. Згодом учасники разом із тренером вивчають базу обраного стилю танцю, потім приступають до вивчення танцювальних композицій. Завершується все вивченням танцювальної комбінації.
![](/UserFiles/Image/sticker-6.png)
![](/UserFiles/Image/Group9893.png)
виглядатиме твій
подарунок!
Подаруй емоцію у стильній коробочці чи тубусі! Кольорова гамма емоцій обов’язково викличе посмішку в тебе або в близької людини =)
![](/images/vasya.png)
не втече!
Не знаєш що замовити?
Заповни форму та очікуй найближчим
часом дзвінок від наших спеціалістів!
![](/images/group-8495.webp)